+48 668 187 668

O NAS

Rent Complex to polska, nowoczesna i godna zaufania wypożyczalnia samochodów, będąca liderem w branży Rent a Car, działająca na terenie województwa Śląskiego. Świadcząca usługi wynajmu samochodów w zakresie krótko i długoterminowym. 

Oferująca wynajem z OC sprawcy oraz transport pojazdów na terenie całego kraju. Cechuje się wysokimi standardami obsługi i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Dbałością o szczegóły i zaangażowaniem pracowników. Samochody bez limitu kilometrów.

Doświadczony zespół Rent Complex od lat związany ze światem motoryzacji, stale obesrwujący zmieniające się trendy na rynku motoryzacyjny, proponuje kompleksowe podejscie do wynajmu samochodów.

Dlaczego my?

Atrakcyjne ceny, profesjonalna obsługa, nowoczesna flota pojazdów, przejrzyste zasady wynajmu.

Zespół Rent Complex

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy szerokiej drogi - do zobaczenia!

Jazda próbna kluczowa przed zakupem samochodu

Niezależnie od tego, czy mamy zamiar kupić nowy czy używany samochód, przed podjęciem ostatecznej decyzji należy odbyć jazdę próbną. To ona pozwoli nam przekonać się, czy pojazd spełnia nasze wymagania, a w przypadku auta z drugiej ręki umożliwi weryfikację stanu technicznego. Radzimy, jak się przygotować do jazdy próbnej i jak ją przeprowadzić.

Określenie potrzeb

Pierwszym etapem zakupu samochodu jest określenie tego, jaki typ auta chcemy nabyć. Jeśli szukamy miejskiego modelu, to nie ma co się oglądać na duże sedany czy rodzinne minivany. Zatem na początku należy określić, czego oczekujemy od samochodu – czy ma to być np. praktyczny kompakt czy wręcz odwrotnie, sportowy model dostarczający jak najwięcej przyjemności z jazdy.

Referencje

Opinie klientów