+48 668 187 668

O NAS

Rent Complex to polska, nowoczesna i godna zaufania wypożyczalnia samochodów, będąca liderem w branży Rent a Car, działająca na terenie województwa Śląskiego. Świadcząca usługi wynajmu samochodów w zakresie krótko i długoterminowym. 

Oferująca wynajem z OC sprawcy oraz transport pojazdów na terenie całego kraju. Cechuje się wysokimi standardami obsługi i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Dbałością o szczegóły i zaangażowaniem pracowników. Samochody bez limitu kilometrów.

Doświadczony zespół Rent Complex od lat związany ze światem motoryzacji, stale obesrwujący zmieniające się trendy na rynku motoryzacyjny, proponuje kompleksowe podejscie do wynajmu samochodów.

Dlaczego my?

Atrakcyjne ceny, profesjonalna obsługa, nowoczesna flota pojazdów, przejrzyste zasady wynajmu.

Zespół Rent Complex

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy szerokiej drogi - do zobaczenia!

Volkswagen Passat B8

Nowy Volkswagen Passat niezależnie od rodzaju nadwozia czy jednostki napędowej z reguły wygrywa nasze porównania. W indywidualnym teście sprawdzamy, jakie cechy decydują o sukcesie tego modelu

Znowu wygrał Passat! No tak, „Auto Świat” wciąż faworyzuje Volkswagena; oczywiście, nie mogło być inaczej, musiał wygrać Passat – nie, to nie są hasła reklamowe, ale głosy niektórych Czytelników, wypowiadających się na naszej stronie internetowej pod porównaniami, w których udział wziął Volkswagen Passat.

Jednak są i takie uwagi: mówcie, co chcecie, ale Passat jest najlepszy; wcale się nie dziwię, że znów wygrał Passat, bo to auto dopracowane pod każdym względem; fajnie byłoby jeździć takim samochodem. Kto zatem ma rację – ci, którzy zgadzają się z wynikami tych porównań, czy ich przeciwnicy?

Referencje

Opinie klientów